اپ ویزیتم را از کجا می‌توان دانلود کرد؟

آخرین نسخه اپ مراجع ویزیتم برای کاربران اندروید از کافه بازار، ایران اپس (iranapps) و مایکت و برای کاربران iOS از سیب اپ (sibapp) قابل دریافت است. برای دسترسی به لینک دانلود می توانید به اینجا مراجعه نمائید.

چگونه در ویزیتم ثبت نام کنم؟

بعد از دانلود و نصب اپ تنها لازم است که با شماره تلفن یک حساب کاربری در اپ بسازید. بعد از این می‌توانید از طریق اپ نوبت بگیرید.

چگونه درخواست نوبت بدهم؟

به اینترنت وصل باشید. ابتدا تخصص، نام پزشک و یا محدوده مراجعه را روی نقشه انتخاب کنید. پس از این که درخواست را روی اپ ثبت کردید، نرخ و مشخصات پزشکان به شما اعلام می گردد، لازم است تایید کنید تا اپ پزشک مورد نظر را به شما اعلام کند.

چه طور می‌توانم از مشخصات پزشکی که انتخاب کردم، اطمینان حاصل کنم؟

بلافاصله پس از درخواست نوبت و قبول درخواست از سمت پزشک ، اپ مشخصات کامل پزشک شامل اسم، فامیل و عکس پزشک در کنار مشخصات دفتر برای شما نمایش می‌دهد. هنگام رسیدن نوبت و معاینه شدن این مشخصات را چک کنید تا اطمینان کامل پیدا کنید.

چه طور می‌توانم با پزشک تماس بگیرم؟

بلافاصله پس از درخواست نوبت و قبول درخواست از سمت پزشک ، اپ مشخصات کامل پزشک شامل اسم، فامیل و عکس پزشک در کنار مشخصات دفتر برای شما

چه طور می‌توانم برای محلی جز محل فعلی که در آن هستم، درخواست نوبت بدهم؟

شما می‌توانید برای هر محل و مکانی تحت پوشش ویزیتم، درخواست نوبت بدهید و لازم نیست خودتان در آن محل باشید. برای این مورد می‌توانید در محل مبدا، آدرس را تایپ کرده و بعد روی نقشه محل دقیق را انتخاب و تایید کنید.

آیا می‌توانم زمان نوبت مورد نظر را خودم انتخاب کنم؟

بله. در اپ ویزیتم این امکان را دارید که نوبت عمومی بگیرید.

آیا فقط امکان تخصیص نوبت از سوی اپ وجود دارد یا مراجع هم می‌تواند پزشک مورد نظرش را انتخاب کند؟

پس از ثبت زمان و مکان، دو گزینه دارید. با انتخاب گزینه «درخواست پزشک نزدیک» اپ نزدیک‌ترین پزشک را به شما اختصاص می‌دهد و با انتخاب گزینه «درخواست پزشک از لیست» اپ پزشک ‌های محدوده شما را به شما نمایش می‌دهد و می‌توانید پزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نحوه پرداخت هزینه ویزیت به چه صورت است؟

هزینه ویزیت را می‌توانید به صورت نقدی یا اعتباری پرداخت کنید. برای انتخاب نحوه پرداخت از دکمه «نقدی – اعتباری» که کنار عدد «قابل پرداخت» مشاهده می‌کنید، استفاده کنید.

آیا می‌توانم بخشی از هزینه‌های یک ویزیت را به صورت نقدی و بخشی را به صورت اعتباری پرداخت کنم؟

خیر. هزینه هر ویزیت به صورت کامل باید اعتباری یا نقدی باشد. امکان این که بخشی را به صورت نقدی و بخشی را به صورت اعتباری پرداخت کنید وجود ندارد.

کد تخفیف را در چه مرحله‌ای وارد کنم؟

کد تخفیف را قبل از شروع و یا در حین ویزیت می‌توانید وارد کنید. پس از ثبت زمان و مکان و درخواست نوبت، در صفحه‌ای که قیمت ویزیت را نمایش می‌دهد، گزینه «کد تخفیف دارم» وجود دارد و می‌توانید در این مرحله کد تخفیف را وارد کنید. در هنگام ویزیت نیز امکان اضافه کردن کد تخفیف را دارید. علامت مثبت مقابل کد تخفیف را بزنید. می‌توانید در این جا کد تخفیف را از لیست کدهای تخفیف خود انتخاب کنید و یا کد تخفیف جدیدی را وارد کنید. اپ هزینه ویزیت را پس از کسر کد تخفیف محاسبه کرده و به شما نمایش می‌دهد.

نحوه و شرایط کنسل کردن درخواست نوبت چگونه است؟

تا قبل از این که معاینه شوید، می‌توانید بدون هزینه درخواست ویزیت را کنسل کنید. برای کنسل کردن ویزیت از منوی بالای اپ، فلش گوشه سمت چپ را انتخاب کنید. در این هنگام پیغام «متاسفانه مشکلی پیش آمده است» را برای شما نمایش می‌دهد. با تایید این گزینه ویزیت شما بدون هزینه کنسل خواهد شد و برای پزشک نیز پیغام کنسلی ارسال می‌شود. ضمناً پس از رسیدن نوبت و قبل از این که معاینه شوید هم می‌توانید به همین طریق ویزیت را کنسل کنید.

چگونه اپ را با دیگران به اشتراک بگذارم؟

شما می‌توانید از طریق منوی داخل اپ، این برنامه را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار گزینه «معرفی به دوستان» داخل نرم‌افزار را انتخاب کنید. می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی یا حتی پیامک این برنامه را با دیگران به اشتراک بگذارید. در صورتی که شخص معرفی شده از تخفیف 3 هزار تومانی (کد معرف) ویزیت اول خود استفاده کند، یک کد تخفیف 3 هزار تومانی به معرفی کننده اهدا می شود.

چه طور می‌توانم رسید ویزیتم را از ویزیتم بگیرم؟

بلافاصله پس از تکمیل هر ویزیت، رسید پرداخت وجه شامل اطلاعات کامل ویزیت و مبلغ پرداخت شده به آدرس ایمیلی که در اپ ثبت کرده‌اید، ارسال می شود. این فایل پی‌دی‌اف را می‌توانید به عنوان رسید رسمی ویزیتان ارائه کنید.

کد معرف چیست و چه طور کار می‌کند؟

اگر کسی نرم‌افزار را با شما به اشتراک گذاشته باشد، کد معرف در پیغامی برای شما ارسال می شود. کد معرف را حتما در مرحله ثبت نام وارد کنید. در صورت ورود کد معرف در این مرحله، شما امکان استفاده از تخفیف کد معرف در اولین ویزیت را دارید.

ابتدای ویزیت گزینه «پرداخت نقدی» را انتخاب کرده بودم. آیا می‌توانم آن را تغییر دهم؟

برای پرداخت اعتباری در هنگام ویزیت، لازم است که ابتدا اعتبار موجود خود را افزایش دهید. مقابل گزینه «اعتبار موجود»، علامت مثبت را می‌بینید که از طریق آن می‌توانید به درگاه بانک بروید و اعتبار حسابتان را به میزان دلخواه افزایش دهید.

تعداد مراجع مجاز در یک ویزیت چند نفر است؟

تعداد مراجع مجاز یک نفر است. پزشک مجاز نیست بیشتر از این تعداد مراجع معاینه کند. علاوه بر این بیشتر از 1 نفر مراجع شامل معاینه نخواهد بود.

آدرس ایمیلم را فراموش کرده‌ام. چه طور می‌توانم وارد اپ شوم؟

با شماره موبایل و رمز عبور هم می‌توانید وارد اپ شوید و لازم نیست حتما ایمیلتان را وارد کنید.

رمز عبور را فراموش کردم، چطور رمز جدید بگیرم؟

برای گرفتن رمز عبور جدید دو راه حل دارید. می توانید در اپ گزینه «رمز عبور را فراموش کردم» انتخاب کنید و برای شما رمز عبور جدید ارسال می‌شود. راه حل دوم این است که می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق شماره 22887671 تماس بگیرید و همکاران ما رمز عبور جدید را برای شما به صورت پیامک ارسال می‌کنند.

اگر روی گوشی خود حساب کاربری ساخته‌ باشم، آیا از گوشی و یا تبلت‌های دیگر هم به آن دسترسی دارم یا باید مجددا حساب کاربری بسازم؟

هر شخص با هر شماره موبایل و آدرس ایمیل فقط یک بار امکان ساختن حساب کاربری دارد. اگر روی یک گوشی موبایل یا تبلت با شماره موبایل یا آدرس ایمیل خاصی ثبت نام کرده باشید، برای ورود روی گوشی دیگر نیازی نیست که دوباره حساب کاربری بسازید. فقط لازم است که رمز عبور یادتان مانده باشد. پس از نصب اپلیکیشن روی گوشی با تبلت جدید، گزینه ورود را انتخاب کرده و با اطلاعات ثبت شده قبلی (شماره موبایل و رمز عبور و یا آدرس ایمیل و رمز عبور) وارد اپ شوید.

آیا پزشکان ویزیتم در حین انجام ویزیت شامل بیمه مسئولیت می‌شوند؟

بله. تمام پزشکان ویزیتم در طول مدت ویزیت با این اپ، تحت پوشش بیمه مسئولیت قرار می‌گیرند و در صورت بروز اتفاقات احتمالی، بیمه پاسخگوی مراجعان عزیز خواهد بود.

کیف اعتباری چیست و چه طور کار می‌کند؟

کیف اعتباری امکانی است که ویزیتم برای شما در نظر گرفته که از طریق آن می‌توانید اعتبار حساب کاربریتان را شارژ کنید و به اندازه این مبلغ ویزیت اعتباری بروید. این گزینه شما را قبل از ویزیت و در حین ویزیت از همراه داشتن پول نقد بی‌نیاز می‌کند و می‌توانید طی ویزیت با خیال راحت به کارهای شخصیتان بپردازید.

نحوه ارجاع مشکلات به ویزیتم چگونه است؟

در مورد هرگونه مشکلات مربوط به اپ ویزیتم، می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما با شماره 22887671 تماس بگیرید. مشکل خود را با جزئیات کامل به همکاران ما اطلاع بدهید. همکاران ما پس از شنیدن و ثبت مشکل، به شما کد پیگیری می‌دهند و از طریق این کد امکان پیگیری مشکل خود را دارید.

وسیله‌ام را در مطب جا گذاشته‌ام. چه کار باید بکنم؟

برای پیگیری اشیا گمشده و وسایل جامانده، می‌توانید با شماره پشتیبانی ۲۴ ساعته تماس بگیرید. مشخصات کامل ویزیت را اطلاع دهید و همکاران ما پیگیری خواهند کرد.

کیف اعتباریم را به اشتباه مبلغ بیشتری شارژ کرده‌ام. چه کار می‌توانم بکنم؟

مبلغ شارژ در کیف اعتباری شما ذخیره می شود و می‌توانید از آن در ویزیت های بعدی خود استفاده کنید و برای استفاده از آن محدودیت زمانی ندارید. اگر مایلید وجه شارژ شده اضافه به شما برگردد، با شماره پشتیبانی ۲۴ ساعته 22887671 تماس بگیرید.

زمان بندی برای رسیدن به موقع به مطب چگونه باشد؟

اگر مشکلاتی در تردد و یا مراجعه دارید، حتما زمان‌بندی آن را در نظر داشته باشید و بر اساس آن زمان‌بندی درخواست نوبت بدهید. در این صورت پزشگان ما می توانند قطعا سرویس مناسبی به شما ارائه دهند و شما عزیزان با خیال راحت و به موقع به ویزیت خود می رسید.

سوال خود را بپرسید